فروشگاه جواهری مرداکس از کیفیت و اصالت محصولات خود اطمینان دارد و به رضایت مشتریان خود اهمیت می‌دهد. بنابراین، در صورت نارضایتی از خرید خود، شما می‌توانید کالای خود را در مدت 48 ساعت از تاریخ تحویل بازگردانده و هزینه آن را دریافت کنید.

فروشگاه اینترنتی مرداکس به عنوان یکی از پیشگامان فروش محصولات نقره و  طلا در کشور، اهمیت بالایی به رضایت مشتریان خود می‌دهد. به همین دلیل سیاست های شفاف و منصفانه ای را برای مرجوعی و عودت محصولات خریداری شده توسط مشتریان تعریف کرده است. در این صفحه قصد داریم شما را با شرایط و ضوابط مرجوعی و عودت محصولات در فروشگاه اینترنتی مرداکس آشنا کنیم.

**شرایط عمومی مرجوعی و عودت محصولات**

– هر محصول خریداری شده از فروشگاه اینترنتی مرداکس دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی است. این گارانتی به این معناست که محصول خریداری شده اورجینال، نو، بدون آسیب و خط و خش است و با فاکتور خرید همخوانی دارد.


– در صورت تمایل به مرجوع کردن یا تعویض یک محصول، لازم است که آن را حداکثر ظرف 2 روز کاری پس از تحویل درخواست کنید. پس از گذشت این مدت، هیچ درخواست مرجوعی یا تعویض قابل پذیرش نخواهد بود.


– برای درخواست مرجوعی یا تعویض یک محصول، لازم است که آن را به همراه کلیه لوازم جانبی، جعبه، بسته بندی و فاکتور خود به آدرس فروشگاه اینترنتی مرداکس ارسال کنید. در صورت نبود هر یک از این موارد، درخواست شما رد خواهد شد.


– هزینه ارسال و بازگشت محصولات بابت درخواست مرجوعی یا تعوض بر عهده خریدار است. فروشگاه اینترنتی مرداکس هزینه ارسال و بازگشت را پس از تایید سلامت و صحت محصولات پس خواهد داد.


– در صورت درخواست بازگشت وجه، فروشگاه اینترنتی مرداکس پس از تایید سلامت و صحت محصولات، حداکثر ظرف 10 روز کار به حساب بانکی شما واریز خواهد کرد. لطفا توجه داشته باشید که هزینه پست و بسته بندی قابل بازگشت نمیباشد.

– کالا باید در بسته‌بندی اصلی و با برچسب قیمت خود باشد.

– کالا نباید دارای خط و خش، شکستگی، آسیب یا علائم استفاده باشد.

– کالا باید همراه با فاکتور خرید و گارانتی اصلی خود باشد.

– کالا باید به همان شعبه‌ای که از آن خریداری شده است، تحویل داده شود.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا با شماره تلفن 03152404817 تماس بگیرید.